Обшивка вагонкою

Обшивка деревом в інтер’єрі завжди створювала приємну атмосферу затишку та теплоти. Наша компанія пропонує якісну обшивку деревом, адже для житлових приміщень, дерево найкращий варіант. За допомогою внутрішньої обшивки Ви зможете створити будь-який стиль та настрій для ресторану, кафе, бару, офісу.

    При виборі оздоблювального матеріалу для стін, довіртеся нам. Практичний варіант – це обшивка дерев’яною вагонкою. Цей матеріал практичний і на кухні, веранді, балконі, коридорі, лоджії. Використовуючи правильну обробку вагонка не поступиться дорожчим матеріалам за практичністю та красою. Матеріал міцний, стійкий та простий у встановленні. Також можна чудово поєднувати і з іншими матеріалами як додатковий елемент декору. Обшивка деревом позитивно впливає на організм людини, як тонізуючу, так і заспокійливу дію на нервову систему. Крім того, деревина служить довгі десятиліття. У приміщеннях, де підвищена вологість, виникає ймовірність появи конденсату, тому варто використовувати євровагонку. Обшивка такою вагонкою вигідна в тому, що матеріал у поздовжніх жолобах тильної сторони не дозволить вільно циркулювати повітря.

Дерев’яні декоративні панелі з цінних порід дерева використовують для вишуканих, дорогих інтер’єрів. Такий вид роботи вимагає часу, професійного підходу, ціна такої обробки вища за інші види. При внутрішній обшивці використовують різні породи дерев: дуб, сосна, ясен, вільха. Оздоблення з дуба можна назвати практично вічним, так як це найміцніша і стійка до погодних умов деревина. Наші фахівці обміряють все на місці, зроблять установку та монтаж.

Ми пропонуємо обшивку деревом:

  • Балконів
  • бару, ресторану, кафе;
  • офісу, кімнат;
  • готельного номера;
  • кабінета;
  • бібліотеки;
  • оббивка стель
  • стінові оздоблювальні панелі

Також ми обшиваем балконисайдингом зовні і всередині. Що таке сайдинг? Це пластиковий (ПВХ) матеріал для зовнішньої обшивки. У цього оздоблювального матеріалу також є ряд переваг: сайдинг не тріскається під впливом температури, стійкий перед появою грибка, важко зіпсувати механічним шляхом, відноситься до матеріалів, що загасають, не вимагає фарбування, великий вибір колірної гами, екологічний матеріал, легкий у догляді. Принцип установки схожий на дерев’яну вагонку: панелі легко з’єднуватися за допомогою замків і таким чином. Установка сайдинга проста як і у дерев’яної вагонки: окремі панелі сайдинга дуже легко між собою з’єднуються за допомогою замків-засувок, утворюючи секції будь-яких розмірів. З зовнішнього боку балкона або лоджії панелі монтуються на рейковий або брущатий каркас.

«Едем Комплекс» здійснює обшивку натуральним деревом, адже на компанія з великим досвідом і довго на ринку, ми запропонуємо Вам найвигідніші ціни на обшивку деревом.