Комплектація

Якісний профіль для металопластикових вікон – це запорука якості! На перший погляд, може здатися, що вони схожі і суттєво не відрізняються. У виборі ідеального профілю зможуть допомогти наші фахівці. ALMplast, WDS, SALAMANDER, Rehau – відмінні профілі для вікон! Дані профілі з яких виготовляють вікна – всі сертифіковані! Також ще одним важливим фактом при встановленні металопалстикових вікон є ширина профілю. Найбільш популярні пропозиції на ринку: профіль 70 мм зі збільшеною монтажною шириною,класичний профіль 58мм, профіль 90 мм.

Важливо при установці металопластикових вікон звернути увагу на склопакет. Найбільш популярний-подвійний склопакет, але є і з одинарним. При виборі склопакета потрібно пам’ятати, що двокамерний тепліше, але вимагає монтажу. При подвійному склопакеті можна бути впевненим у комфорті цілий рік!

“А як же фурнітура?”- Ви запитаєте. На жаль, часто якісну фурнітуру замінюють підробкою, адже фурнітура найдорожчий елемент вікон. Тому, важливо підібрати якісну фурнітуру, яка врятує від холоду, тому що жоден теплий профіль і склопакетне допоможе, якщо буде встановлена ​​не справжня фурнітура. У наших вікнах ми використовуємо лідерів ринку – MACO і VORNE.