Двері

 

2020-04-16 21.01.09 2020-04-16 21.00.35

IMG_5841

2FA93E31-895C-4F05-B001-B4FAD7AA9FFD

Натуральні якісні дерев’яні двері давно відомі своїми перевагами. Двері з натурального дерева мають відмінні характеристики – морозостійкість, легкість в обробці, міцність, хороше звукопоглинання. Двері з натурального дерева часто можна зустріти у сучасному інтер’єрі. Адже дерев’яні двері задають модний тон і виготовлені з екологічно чистої сировини. Дерев’яний масив у різних варіантах (дуб, вільха, сосна, ясен) прослужать Вам довго 100%. Сьогодні ми маємо можливість зробити свій будинок максимально затишним, зручним і, звичайно ж, безпечним. Дерев’яні двері завжди були найважливішим елементом, як декор, так і засіб захисту, усамітнення, завжди були і залишаються міжкімнатні двері. Крім всіх своїх функцій міжкімнатні двері набули нового значення і перетворилися на предмет мистецтва в інтер’єрі. Вибір дверей на ринку сьогодні досяг межі, щоб не загубитися в достатку дверей, важливо вміти класифікувати призначення вибору міжкімнатних дверей.

По-перше, для класичного інтер’єру відмінним доповненням стануть двері з натурального дерева, а саме сосни або дуба. Такі двері універсальні та підходять під будь-який інтер’єр у будинку. Наприклад, за допомогою міжкімнатних дверей з горіха чи вишні можна доповнити офісний простір у стилі модерн. Для аудиторії яка любить розкіш та багатство в інтер’єрі підійдуть дерев’яні двері зі вставками зі скла та різною фактурою. Найпопулярніші двері на українському ринку – це фільончасті міжкімнатні двері. Такі двері мають високий рівень якості та практичності, адже виготовлятися завдяки понад складності проведення технологічних робіт. Також при виготовленні фільончастих міжкімнатних дверей використовують деревину твердих сортів, що сприяє збільшенню терміну експлуатації. Найпрестижнішими міжкімнатними двері – це з дуба і тику, бо є довговічними та якісними. Зовнішній вигляд дерев’яних дверей незалежно від якості дверних конструкцій повинні відповідати на вимоги господаря, поєднуватися в концепції з типажу простору та всіма елементами в кімнаті. Ще одним фактором є співвідношення вимог з фінансовими можливостями.

Натуральна, природна, фактура, міцність, класика стилю, естетичний зовнішній – це незмінні якості для нових дверей. Матеріал виготовлення – один із основних критеріїв у виборі міжкімнатних дверей. Вибір досить великий: із ДСП*, МДФ* та ДВП*.

  • *ДСП(Деревно-стружкова плита)- різновид матеріалу, що створюється методом гарячого пресування деревних частинок(стружки, тирси)
  • *МДФ(Деревно-волокниста плита середньої щільності)- матеріал, який створюється методом сухого пресування деревної стружки при високому тиску та температурі.
  • *ДВП( Деревно-волокниста плита)-матеріал, який отримують за допомогою гарячого пресування маси, що складається з целюлозних волокон, води, синтетичних полімерів та спеціальних добавок.

Дерев’яні двері доповнять квартиру, заміський будинок, офіс. Ми можемо запропонувати Вам бюджетні дерев’яні двері:

  • міжкімнатні двері з натурального масиву ясена, вільхи, сосни, дуба.
  • арочні, овальні, квадратні, розсувні двері та дерев’яні перегородки.
  • розпашні двері, розкладні двері, маятникові двері, складні.

 Так само наша фірма виготовить варіант більш бюджетний не з натурального дерева, а ґрунтовані фільончасті двері.  На вигляд вони прості, але зі смаком і виготовляють їх із стільникового наповнювача, соснової рейки та закладних кишень під замки. Ще один підвид дерев’яних дверей – шпоновані, які передбачають обробку шпоном цінних порід дерева. Для шпонованих міжкімнатних дерев’яних дверей є велика варіація текстур і кольорів. Найчастіше це ясен чи дуб. Одні з найдорожчих дверей – це двері з масиву дерева. Це дорогі та престижні дерев’яні двері, які прослужать дуже довго та до всього екологічно чисті. Єдиний недолік – висока вартість.

Ще одна важлива класифікація дверей з натурального дерева по заповненню дверного полотна:

  1. Глухі

Це дерев’яні двері, конструкція яких складається з деревини і немає вставок зі скла. Такі двері частіше підходять для спальні чи ванної кімнати.

  1. Засклені

Це двері, які мають вставку зі скла. Такі двері популярні для кухні, вітальні. Такі двері пропускають світло та розширюють візуально межі.

При виготовленні різних дерев’яних дверей потрібно враховувати індивідуальні запити клієнта – розміри, матеріал, дизайн. Кожне наше замовлення – продукт сучасного високотехнологічного виробництва. Ми зможемо зробити Ваш інтер’єр унікальним та за демократичними цінами. Двері з масиву ¦дуба, ясена, вільхи, сосни на замовлення подарують вам затишок та комфорт. Якісні дерев’яні міжкімнатні двері з масиву на замовлення будуть служити у Вашому будинку довго та безвідмовно.