Балкони

 

Балкон із натурального дерева та під ключ, тоді вам до нас! Широкий асортимент, виконуємо будь-якої складності роботи, а головне якісно і за демократичними цінами та в строк.

Балкон із дерева – чудове рішення для Вашого комфорту, тим більше цей спосіб вже на ринку понад п’ятдесят років. Обшивка та скління нашою фірмою дасть можливість підняти температуру повітря на як мінімум на 9 градусів у порівнянні з температурою зовні. Наша компанія пропонує обшити балкон натуральним деревом:

  • сосною,
  • вільхою,
  • дубом,
  • липою.

Роблячи ремонт на балконі, якщо у Вас з’явилося бажання перетворити лоджію на частину квартири, приділіть увагу підлозі. Його можна покрити: ДСП, лінолеумом, дерев’яною дошкою. Проект ремонту, план дій та кошторисну документацію наші спеціалісти підготують поле проведення всіх необхідних вимірів. Ми врахуємо всі побажання нашого замовника: кількість камер склопакета, тепла або стандартна підлога, особливості оздоблення. Ціна варіюватиметься в залежності від побажань замовника: використаних матеріалів, площі та інші фактори. Наш замірник вже після першого візиту зможе назвати приблизну ціну на обшивку, ремонт, скління. Також ми зможемо обшити Ваш балкон пластиковою вагонкою, яка подарує великий вибір колірної гами і ніяких додаткових зусиль для догляду за нею. Ще нам під силу оновити старий балкон сайдинг. Це один із найпростіших способів, який оновить простір, і до всього стійкий до снігу, дощу, вітру. Крім внутрішнього оздоблення ми зможемо зробити Ваш балкон зручним місцем для зберігання речей та облаштувати під Ваші запити. Тут вступить у допомогу дерев’яні шафи, полички, тумбочки… Ми можемо запропонувати Вам низку додаткових робіт для створення затишку вашого балкону в Києві:

– встановлення вбудованих меблів (вбудовані шафи, тумби) за індивідуальним проектуванням;

– монтаж електропроводки, світильників, розеток, вимикачів, теплої підлоги;

– встановимо сушарку для білизни, що необхідно будь-якій сучасній господині;

Балкон з натурального дерева виготовляється з євро бруса, який виготовляється за новими технологіями. Тоді Ваш дерев’яний балкон матиме низку переваг, що дасть міцність і надійність на багато років. До Вашої уваги ми надамо безкоштовну послугу з підбору лакофарбових засобів для Ваших дерев’яних балконів, щоб зберегти їхню якість на довго. «Едем Комплекс» може надати Вам персоналізовані, творчі та практичні ідеї дизайну балкону, щоб створити унікальний простір у вашому будинку.

      Ми прагнемо запропонувати всім клієнтам краще  обслуговування та гарне співвідношення ціни та якості, тому незалежно від вашого бюджету, телефонуйте нам на безкоштовну консультацію.