Терасна огорожа

Террасные ограждения

– це місце для відпочинку всією сім’єю, але й важка праця! У цьому чудовому місці можна сховатися від сонячних променів, зливи, насолодитися пейзажем і просто чудово відпочити. Тому важливо оформити огорожу для тераси з усією натхненням. Терасова огорожа несуть по собі сполучну функцію житлових приміщень із зовнішнім середовищем. Дерев’яні огорожі для тераси виготовляють із дерева, яке найбільше придатне для експлуатації у вуличних умовах. Дерев’яна огорожа призначена для відкритої місцевості, виготовляють на деревообробних верстатах та за допомогою склейки Д4+. Важливим фактором також є якісно оброблене, відшліфоване дерево. Огородження для тераси потрібно обробити спеціальними захисними фарбами, лаками, що захистить поверхню дерева від погодних умов, перепадів температури, вологи, гниття. Для огородження ділянки краще використовувати тік, дуб або кумару. Більш демократичний варіант хвойних пород. Використовуючи ялинку або сосну, яка дуже м’яка, варто бути готовим до гниття. Після обробки спеціальними засобами – вийде довговічний виріб. Важливою складовою тераси є огорожа, без якої конструкція буде незавершена. Матеріал може бути: деревина, скло, метал. Чому ми рекомендуємо при будівництві терасного огородження варто використовувати деревину і зупиниться на виборі у нас:

  • Термін експлуатації, наші фахівці підберуть найкращі матеріали та змонтують терасу і Вам залишиться лише очищати від забруднення.
  • Швидка установка
  • Доступна ціна
  • Екологічні матеріали

«Едем Комплекс» допоможе Вам у вирішенні Ваших побажань, звернувшись до нас Ви отримаєте терасну огорожу за прийнятною ціною та якісне обслуговування.