Вікна

Наша фірма надасть Вам якісну продукцію, а саме виробництво дерев’яних вікон, з натурального дерева та ПВХ. Для Вашої зручності ми пропонуємо: доставку, монтаж, встановлення вікон із натуральної деревини. Крім того, наші демократичні ціни в Києві суттєво не спустошать Ваш гаманець. Також ми виконаємо будь-які ваші побажання при виконанні замовлення, тому що розуміємо, що ваш будинок може мати особливі вимоги. Наша компанія запропонує Вам вікна на замовлення та євро бруса, який має масу переваг: по-перше, виготовляється наша продукція на якісному та сучасному обладнанні, по-друге, клеєний брус із трьох шарів, збільшить термін експлуатації вікна, і в наших вікнах скло- пакети, що надають хорошу звукоізоляцію.

Наша компанія може запропонувати вам вікна двох матеріалів: дерев’яні, металопластикові. Також є різні способи відкривання вікон: відкидні, поворотні, підвісні, з розсувною стулкою (як шафа купе) і складною (за типом гармошки). Існує великий різновид відкривань: поворотне, поворотно-відкидне. Обов’язкове встановлення пневматичного обмежувача відкривання та регулювання відкривання стулки до 90° за бажанням замовника.

Матеріал для дерев’яних вікон – це українські дерева, які проходять радіологічний контроль і відповідає всім стандартам якості. І тільки після всіх перевірок потрапляють до рук професіоналів. Після складання євровікна проходять курс шліфування і далі вирушають на фарбування до малярського цеху. Наша фірма використовує екологічно чисті фарби та лаки, до складу яких входить вода, також ми маємо велику гаму кольорів. Якісне покриття, яке ми надамо Вам, захистить дерев’яні вікна від погодних умов і не піддасться тріску фарби, тоді вікна зможуть Вам служити дуже довго! Завдяки цим якостям, дерев’яні вікна зі склопакетом, не матимуть запаху, подарують Вам довговічність служіння, гарантію та престиж. Термін виготовлення вікон від 14 днів до 19 днів.

Металопластикові вікна в Києві набули широкого поширення вже як років 10, як наша компанія, тому якість таких вікон – ми гарантуємо. Такі вікна мають великий спектр позитивних характеристик, а саме:

  • Теплоізоляція- чим коефіцієнт опору теплопередачі, більше, тим, вікно тепліше. Можна додатково покрити плівкою, що тонує, і для склопакетів застосовують аргон, а не повітря. Для покращення теплоізоляції для склопакетів застосовують аргон, а не повітря.
  • Безпека – завдяки полівінілхлориду вікна не подаються вогню і не виділяють шкідливих речовин. Не вбирає забруднення та вологу.
  • Довговічність – експлуатація вікон віком від 30 років.
  • Економічність – такі вікна допоможуть Вам заощадити сімейний бюджет, тому що металопластикові вікна заощаджують 40 % тепла, що скоротить витрати на опалення.

Замовити у нас вікна дуже просто: завмер у зручний час та безкоштовно за умови замовлення, складання кошторису в крайні терміни, швидка доставка, надійне кріплення, розвантаження та монтаж  виконують наші співробітники і ми надамо гарантію на вікна. Також у нас зручне розташування, ми знаходимося на лівому березі. Дзвоніть за більш детальною інформацією.