Балкон – місце і для квітів

Балкон з дерева також чудове місце не тільки для дозвілля, але і для вирощування домашніх рослин, а саме яких Ви зможете прочитати далі.

Балкон для деяких, це склад непотрібних речей, але приємніше, коли можна перетворити це місце на куточок природи, де можна усамітнитися! У утепленому балконі можна поселити безліч красивих кольорів. Також в теплу пору року тут можуть рости безліч кімнатних рослин.

Однією з чудових квіток для Вашого натурального балкону може стати – бальзамін. Для ґрунту можна використовувати різні суміші – з піску, перегною. Температура не нижче 12 °С – бажано для утеплених балконів, а для цвітіння взимку температура не нижче 15 °С. Влітку бажано ховати від сонця. Поливати рясно, щоб грунт був зволожений. Взимку зменшити полив.

Рослиною балконного простору є також – фуксія. Температура не вище 20 ° С, інакше зав’яне. Освітлення – підвіконня на балконі. Поливати рясно – навесні та восени. Пересаджувати лише навесні! Чим дзвіночок – гірше за інших? Він також може жити на Вашому балконі! Грунт-дерновий, торф і трохи пісок! Температура взимку має бути не нижче 12°С. Влітку бажано мати на балконі жалюзі для розсіяного світла на балконі. Поливати рясно!

Натуральний балкон із дерева, може стати натуральнішим ще за допомогою домашніх квітів?

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *