Догляд за дерев’яними дверима

Навіть при найякіснішому прибиранні все одно руки дійдуть і до дверей. Згодом на дверях з’являється жирний наліт, оскільки в повітрі багато домішок, пилу. Настав час мити двері! Як і чим це краще зробити?

Магазинні полиці ломляться від достатку коштів, але чи знадобляться вони нам? Але можна заощадити та помити “народними” засобами, що є завжди під рукою. Знадобитися мильний розчин або ж можна додати трішки спирту у воду. (Співвідношення 9:1) Важливо віджати перед миттям добре ганчірку. За допомогою спирту можна відмити навіть білі двері, на яких дуже видно забруднення.

Двері не можна мити пральним порошком та абразивними засобами. якщо спиртовий розчин не допоміг, варто придбати поліроль, краще з бджолиним воском.

Варто звернути увагу на міжкімнатні дерев’яні двері, які не покриті лаком. Прибирання таких дверей потрібно почати з видалення пилу і потім мити. Двері з лаковим покриттям після такої потребують поліролі – саме через блиск. процедури очищення потрібно нанести поліроль або інший спеціальний засіб.

Столовий оцет допоможе позбавитися від жирних плям на дверях, а саме як: потрібно пом’якшити серветку в оцті і протерти місце з вадами. Інші дрібні тріщини та дефекти можна усунути за допомогою е воскових олівців. Потрібно розтерти за місцем тріщини.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *