Двері в інтер’єрі

Будь-які дверні конструкції – це важливий елемент Вашого приміщення. У дверей безліч функцій: декоративна, прикрасити кімнату та вихід із неї, захистити кімнату від холоду та шуму, зробити відокремлену атмосферу.

Часто виникає питання: “Які зробити двері в будинку, квартирі, які вибрати, під що вони повинні підходити?” Ми частіше радимо підбирати двері під підлогу або нейтральний білий колір, який поєднується з усім! Актуально, використовувати у темних кімнатах двері зі вставками зі скла та світлих порід деревини (сосна). Звичайно, категорично не існує правил при виборі кольору, про найчастіше люди рухаються цими двома пунктами. Тут на допомогу дизайнер або Ваш смак, адже Ви житимете до квартири чи будинку.

Базові поради є такими: 

  1. Природні тони – для будь-яких інтер’єрів, особливо класики, де у дверях чудово поєднується білий із позолотою.  Так само відмінно поєднуються у сільському стилі і  але французький.
  2. Двері червоних відтінків – для “домашніх”  інтер’єрів. Темні двері окреслюють інтер’єр строгістю, часто роблять двері для кабінетів.
  3. Холодні та теплі відтінки. Такі тони відмінно для модерну, хай-тек, лофт.

Не варто «зациклюватися» на поєднанні кольорів, адже візуальне сприйняття за допомогою кольору зможе або зменшити Ваше приміщення або навпаки. Для великого світлого приміщення, підійдуть темні двері, вони стануть як знак кордону.

Яскраві кольори, як повинні поєднуватися з якимись предметами інтер’єру: меблі, аксесуари на стінах, полиці. Або плінтус зможе бути чудовим доповненням.

Для Вас вибірка оригінальних дверей, дані моделі, всі можливі до виготовлення!

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *