Співпраця з Едем Комплекс

Наша фірма запрошує до співпраці! Неважливо є у Вас свій офіс, матеріали та персонал, але якщо ми можемо бути корисні один одному, ми тільки ЗА! Ми шукаємо партнерів! Ми завжди раді вітати різні організації, як нові, так і з великим досвідом на ринку!

У нашій компетенції працювати з будівельними компаніями, дизайнерами, бригадами, виставковими центрами,ресторанами та іншими компаніями.. На заміну Ви отримаєте адекватних працівників з великим досвідом за плечима та низку інших переваг:

  1. Одні з перших з’явилися на київському ринку.
  2. У нас є обґрунтовані ціни.
  3. Працюємо з якісними матеріалами.
  4.  Імкнемося розвиватися!
  5. Виконаємо роботу будь-якої складності.
Шановні партнери, “Едем комплекс” запрошує до співпраці, ми давно в Україні і популярні як стабільний партнер на ринку. Ми створюємо продукцію з якісного українського дерева, в чому Ви зможете переконатися, переглянувши наші роботи, а також їх можна переглянути в живу у нас в офісі. Наша компанія зацікавлена ​​в налагодженні постійного каналу комунікації з цільовою аудиторією. Важливо врахувати, що ми працюємо з фізичними та юридичними особами. Наша команда чітко усвідомлює потреби клієнтів. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером (з Пн-Пт, с 09:00 – 21:00) :
  • (097) – 111-111-0. 
 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *