Дитячі ліжечка на замовлення

Поява нового життя – важлива подія для кожної сім’ї. І як відомо, до появи дітей готується заздалегідь! Адже треба забезпечити її всім необхідним! Найбільш необхідна річ для малюка – це ліжечко, адже в ньому він засинатиме, прокидатиметься і проводитиме найбільшу частину часу до року.

На сьогодні багато ліжечок досягло стелі, тому ми зможемо виконати на замовлення будь-яку модель і навіть з дорого італійського каталогу! Швиденько пройдемося за видами ліжечок: люлька, стандартна, маятникові, ліжечка-гойдалки, ліжечка-трансформери. За цим посиланням Ви зможете ознайомитися з матеріалами з яких ми зможемо їх виготовити.

Маятникові ліжечка – принцип як і у люльки, але є фіксатори, які можна за необхідності знімати.

Ліжечка-трансформери – один з найпопулярніших видів ліжечок. У цьому варіанті у вас буде і полички, і пеленальний столик, таке ліжечко точно підійде дитині до 5 років.

Ліжечка-гойдалки – різновид ліжечок, які крім ніжок мають спеціальні полозья, завдяки яким можна легко трансформувати в колиску.

Ліжечка-люльки – ще один вид дитячих ліжечок. виглядають дуже затишно та створюють максимально комфортні умови для новонародженого малюка. Такі моделі зазвичай стоять на двох або чотирьох ніжках, а розгойдується тільки сама колиска. Завдяки такій конструкції, закачати неспокійно сплячу дитину простіше простого.

Стандартне ліжечко – зараз зовсім не стандартне. Її можна зробити круглою, прямокутною. Тут біля ліжечок можуть бути коліщатка, ніжки.

При виборі матеріалу варто зупинити свій вибір на дереві. Бажано вибирати тверді сорти: дуб, вільха, бук. Запитайте чому? Згодом дитина почне вивчати світ, на ліжечку можуть залишитися сліди від зубів, які почнуть різатися

Практичний варіант – меблі з натурального дерева. На сьогодні, часто ми зустрічаємо пластик “під дерево”. Вибираючи дерев’яне ліжечко, варто віддавати перевагу більш твердим сортам дерева – наприклад, вільхи, буку чи дубу. Дані породи дерева мають відмінні властивості та міцність! Ми забезпечимо Вас та Вашого малюка екологічним ліжечком Ви зможете бути спокійними, адже Ваше маля спатиме в чистому ліжечку з натурального матеріалу! М’якіша деревина (наприклад сосна), хоч і обійдеться дешевше, але з часом, коли малюк стане активно вивчати навколишній світ, на ній можуть залишатися сліди від зубок, що ріжуться, або улюблених іграшок.

“Едем комплекс” пропонує Вам виготовлення будь-якого ліжечка з дерева та ДСП на замовлення, Ви зможете показати свій зразок або покладеться на наш смак. Ми підберемо для наших клієнтів все найкраще.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *