Реставрація дверей – шпонування

Якщо Вам набридли Ваші двері і Ви хочете оновити зовнішній вигляд міжкімнатних дверей, варто звернутися до нас!

Варто лише набрати наш номер, ми надішлемо спеціаліста, який огляне старі полотна, зорієнтує за термінами та ціною. Тим більше, якщо Ви знаходитесь на лівому березі Києва – це все буде вдвічі швидше. За узгодженням двох сторін полотна забираються в цех, де починається трудовий процес. Час виїзду працівника обговорюється у телефонному режимі.

Насамперед, з’ясуємо, що ж таке “ШПОН”? Це верхній шар, який тонкий, може бути з деревини або металу, ми наносимо на основу дверей. Такий метод у дверній індустрії популярний вже понад 250 років!

За допомогою нагрівання ми позбавляємося старого покриття виробу, це шпон або фарба. Далі двері будуть шліфуватися, а інші нерівності та дефекти за допомогою шпаклівки шпаклюються. Пізніше під пресом полотно вирівнюється вручну. Коли виріб висохне, ми спеціальною шпаклівкою по дереву усуваємо шви. Важливо використовувати далі поліуретанову грунтовку, якою потрібно обробити полотно. Наступний процес – це зворотне шліфування! Після цього полотно ми тонуємо. Фінальний етап – це покриття дверного полотна лаком.

Відомі кілька методів зі шпонування дверей:

  1. Гаряче шпонування (трудомісткий процес при якому використовують гарячий прес і матеріали, що клеяться);
  2. Мембранно-вакуумне шпонування (різносторонній процес, який обробляє як і плоскі так і рельєфні полотна);
  3. Холодне шпонування. (легкий процес при якому шпон просто клеїться на поверхню дверей)

Також, при шпонуванні ми зможемо використовувати Вашу стару фурнітуру або зможемо запропонувати побування нової фурнітури для дверей. Або вибирайте ручки, прислухаючись до свого смаку, але вони повинні бути з якісного матеріалу: латунь, сталь або силумін.

Ми – спеціалісти! Наші працівники зроблять все якісно! Ми знаємо специфіку роботи, тому можемо гарантувати Вам вдале перетворення Ваших дверей!

 

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *