Співпраця з дизайнерами

Шановні колеги,

Столярна компанія «ЕДЕМ комплекс»виготовляє різні вироби з дерева на замовлення та у пошуках довгострокової співпраці з дизайнерами10003 Final+P_P Безім'яний-6 у Києві. Ми працюємо в різних стилях, починаючи класикою і закінчуючи модерном. Ми готові реалізувати будь-які рішення та пропозиції. Наше виробництво – це не тільки якість та доступна ціна на дерев’яні вироби, але сучасні рішення в інтер’єрі. Ми налаштовані працювати з: дизайнерами, студіями декору, архітекторами, виконробами та інші поля дійсності! Ми зможемо надати реалізацію найзаповітнішої вашої мрії!

У сфері столярного виробництва вже понад 15 років! Ми працювали з відомими ресторанами, комплексами, магазинами, громадськими особистостями. Детальну інформацію надамо особисто. У співпраці зі столярними компаніями мало нюансів, натомість багато позитивних якостей. Адже працювати завжди простіше: більше ідей, багато амбіцій, більше грошей. Дизайнерську роботу замовляють грошові клієнти, а над ремонтом працюють усі разом.

У нас напрацьована система замовлень та партнерів. На даний момент ми шукаємо молодих, амбітних дизайнерів, які допоможуть розробляти, пропонувати макети приміщень, а також співпрацювати. Обмінюватись клієнтською базою на рівних умовах! В нас все юридично фіксується. Також ми зацікавлені обмінюватися рекламою! Дана пропозиція тільки актуальна у Києві та Київській області. Також можна знайти пропозицію на: https://freelancehunt.com

Не дарма кажуть: “Одна голова – добре, а дві – краще! Думати глобально- це важливо за будь-якого роду діяльності! Давайте відкривати нові горизонти разом, співпрацюючи! Разом працювати веселіше і корисніше! Розширюйте спектр діяльності. Ви повинні аналізувати не тільки свій бізнес , але й суміжні напрямки, адже тоді відкриються нові горизонти та платформи розвитку мережі продукції перед Вами!

Раді співпраці!

Для комунікації

Микола

0971111110

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *