Підвіконня

IMG_5829 IMG_5827 IMG_5824

photo_2022-02-01 17.48.07 photo_2022-02-01 17.47.37 photo_2022-02-01 17.48.08

 

 

 

 

 

Наша фірма запропонує Вам підвіконня на замовлення, ціна яких Вас приємно здивує та порадує якістю. Крім установки вікон, ми зможемо оформити їх, адже такий невеликий елемент, як підвіконня, захищаючи Ваш будинок від проникнення холоду, протягів та утворення конденсату, відіграє значну роль при оформленні приміщення. Якісна сировина та обладнання допоможе пропонувати одні з найкращих пиломатеріалів. Установка дерев’яного підвіконня у Вашому будинку, відповідальна справа, яку ми виконаємо якісно. Адже приємно, забиратися на підвіконня та милуватися краєвидами за вікном, взяти чашку кави та поставити на неї. Але крім естетичних якостей, важливим аспектом є й інші характеристики підвіконь на замовлення, які слід зазначити:

  • Підвіконня дерев’яне – це екологічно чистий та безпечний елемент у Вашому будинку.
  • Встановлення дерев’яних підвіконь – міцний та надійний пиломатеріал. Адже до складу входить масив чи зрощене дерево. Також обробляються просоченнями, що не дадуть розмножуватися мікроорганізмам.
  • Оригінальна фактура, колір та комфорт, довговічність – головні переваги.
  • Ще одна-диво здатність це сприятливий вплив деревини на атмосферу. Природні ефірні олії, що виділяє дерево, позитивно позначаються на здоров’ї людей. Наприклад, найбільше впливають хвойні породи, наприклад, сосна.

   Якщо Ви  в пошуках підвіконня у місті Київ, то ми запропонуємо Вам заводську ціну, гарантію, якісне обслуговування! Установкою займаються кваліфіковані спеціалісти. Підвіконня нашої фірми мають товсту теплову повітряну. Також для тих, хто хоче перетворити підвіконня на простір для роботи – це цікаве рішення. Також ми пропонуємо підвіконня з масиву дуба, вільхи. У кожному випадку є свої особливості та нюанси.

Ми запропонуємо наявність всіх кольорів та розмірів підвіконь на замовлення. Ми приймаємо оплату як готівковий так і безготівковий розрахунок. Наша фірма здійснить безкоштовну доставку по Києву за умови замовлення від 10 метрів. Також ми відкриті до співпраці з будівельниками, дизайнерами та виконати будь-які уподобання!

Якщо Ваш вибір підвіконня від фірми «Едем Комплекс» – то щоб купити, Вам потрібно зателефонувати нам і ми обробимо якнайшвидше Ваше замовлення. Також Ви можете забрати підвіконня або оформити доставку. У нашій фірмі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які допоможуть із монтажем. При виготовленні ми не використовуємо формальдегідів, які змінюють колір під впливом сонця, наші конструкції також міцні та Ви зможете спокійно сидіти та мити вікна.